Ar norite pasirinkti barzdaskutę?

Braun barzdaskutesJau seniai nerimsta diskusijos apie tai, kas yra geriau – rotacinės ar tinklelinės barzdaskutės. Tačiau iš tiesų – nėra vienareikšmiško atsakymo, nes kiekvienas barzdaskutės modelis yra skirtas patenkinti vis kitokiems vartotojų poreikiams. Abu minėti barzdaskučių tipai veikia kuo puikiausia, jei vartotojai jas naudoja tikslingai. Pavyzdžiui, jei pažvelgtumėte į Braun barzdaskutes, akimirksniu suprastumėte, kad jų funkcionalumas yra labai skirtingas, todėl nenuostabu, jog kiekvienas modelis yra pritaikytas vis kitokiam tikslui.

Rotacinės barzdaskutės

Galbūt jūs esate pratę skustis kur kas rečiau nei yra įprasta? Pakankamai dažnai auginate ilgą barzdą? Jei taip, rotacinės barzdaskutės gali būti puikus pasirinkimas, padėsiantis lengvai nuskusti ilgesnius veido ir kaklo plaukus bei suformuoti norimo ilgio barzdą. Be to, kai kurie vartotojai teigia, kad šios rūšies barzdaskutes yra kur kas lengviau naudoti, nes jos yra sudarytos iš trijų galvučių. Kita vertus, tikrai nereikėtų nuvertinti ir barzdaskučių su tinkleliu. Kaip jau buvo minėta, viskas priklauso nuo išskirtinių vartotojų poreikių.

Barzdaskutės su tinkleliu

Šiai rūšiai priskiriami barzdaskučių modeliai įprastai skuta kur kas arčiau odos, todėl nuskuta švariau ir tai tampa panašiau į skutimąsi peiliuku (be tikimybės įsipjauti). Be abejo, kiekvieno vartotojo oda yra labai skirtinga, o ir barzdos ilgis labai skiriasi, todėl pirmiausia reikia atsižvelgti į konkrečius aspektus, o tik tuomet priimti vienokį ar kitokį sprendimą.

Žinoma, gali atsirasti vartotojų, kurie barzdaskučių atžvilgiu yra nusiteikę skeptiškai, nes mano, kad tai yra pernelyg brangus sprendimas, kuris neatsiperka. Tačiau ar taip yra iš tikrųjų? Tereikia įvertinti barzdaskučių kainą ir skutimosi peiliukams tenkančias išlaidas. Įprastai skutimosi peiliukai keičiami dažniau nei kas mėnesį, todėl jei įvertintumėte išlaidas, kurias patiriate per keletą metų, suprastumėte, kad barzdaskutė gali būti pigesnis pasirinkimas.

Bent kartą įsigijus barzdaskutę, akimirksniu pradėtumėte mėgautis labai sklandžiu, paprastu ir maloniu skutimusi. Jums nebereikėtų jaudintis dėl skutimosi metu galimo įsipjovimo, o pačiam skutimosi procesui nereikėtų naudoti nei vandens, nei papildomų gelių ar losjonų, todėl sumažėtų jūsų išvaizdos priežiūrai tenkančios išlaidos.