Kaip užtikrinti efektyvesnį plaukelių šalinimą?

Plaukelių šalinimas ne visada yra toks efektyvus, kaip norėtųsi, todėl tenka apgalvoti įvairias galimybes, kurios leistų tai atlikti efektyviau. Vienas tokių sprendimų – tai fotoepiliacija, kuri turi iš tiesų nemažai pranašumų prieš kitus depiliacijos būdus. Taigi, kodėl tai gali geriausiai pasiteisinti, ir ką daryti, kad plaukelių šalinimas būtų efektyvesnis?

Epiliatorių privalumai

HairfreeVienas didžiausių privalumų yra tai, kad fotoepiliacija gali užtikrinti ilgalaikį rezultatą. Deja, to negalima pasiekti tuomet, jei plaukeliai yra tiesiog skutami (jei yra pasirenkama tokia plaukelių šalinimo procedūra, tokiu atveju ne visada pavyksta išvengti ir įaugusių plaukelių). Paprastai fotoepiliacija leidžia pasiektu rezultatu galima džiaugtis maždaug kelias savaites, tad toks sprendimas gali būti kur kas palankesnis nei plaukelių šalinimas skutimosi peiliukais. Tam tikros plaukelių šalinimo procedūros gali būti gana skausmingos (pavyzdžiui, jei yra pasirenkama depiliacija vašku), tačiau taip tikrai nenutiks, jei bus pasirenkama fotoepiliacija. Procedūros metu nėra jaučiamas skausmas, ir blogiausia, kas gali nutikti, tėra tai, kad po fotoepiliacijos kurį laiką oda gali būti kiek sudirgusi, tačiau viskas praeina, ir tam neprireikia daug laiko. Įvairius depiliacinius kremus gali naudoti ne visi žmonės, nes jie gali smarkiai sudirginti odą ir sukelti alergiją. Jei bus pasirenkama fotoepiliacija, tokių dalykų tikrai bus galima išvengti. Fotoepiliacija yra atliekama pakankamai greitai – tokia procedūra yra atliekama dar greičiau nei šalinant plaukelius lazeriu, nes vienu metu yra apimamas didesnis odos plotas, tad viskas vyksta dar greičiau.

Kaip užtikrinti efektyvesnę depiliaciją?

Tuo atveju, jei yra pasirenkami skutimosi peiliukai, visada yra svarbu pasirūpinti, kad jie būtų pakankamai aštrūs. Prieš skutant plaukelius rekomenduojama atlikti odos šveitimą, nes tai galės garantuoti kur kas geresnį rezultatą ir bus galima išvengti plaukelių įaugimo. Skusti plaukelius vertėtų įvairiomis kryptimis, nes tik tokiu atveju bus galima džiaugtis puikiu rezultatu. Jei yra pasirenkamos kitos depiliacijos priemonės, pavyzdžiui, specialūs depiliaciniai kremai, visada rekomenduojama pirmiausia įsitikinti, kad jis nekelia alergijos: ant dilbio užtepkite nedidelį kremo sluoksnį, ir stebėkite, kaip į priemonę reaguoja oda. Jei jokių alerginių reakcijų nepastebėsite, po paros galėsite atlikti depiliaciją. Svarbu žinoti, kad plaukeliai auga ciklais, todėl vienu metu nepavyks pašalinti plaukelių toje pat augimo stadijoje. Taigi, procedūrą gali tekti kelis kartus pakartoti, o vėliau tiesiog ją atlikti kas kelias savaites. Nesvarbu, kokią depiliacijos priemonę nuspręsite pasirinkti, svarbu tai žinoti, – juk visada rezultatas yra svarbiausias.

Depiliacijos kaina

Gana dažnais atvejais yra ieškoma pigių plaukelių šalinimo sprendimų, taigi, galima paskaičiuoti, kiek tam tikroms procedūroms išleistumėte per tam tikrą laikotarpį (pavyzdžiui, per metus). Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad skutimosi peiliukai gali garantuoti pigiausią plaukelių šalinimą, tačiau pastebėsite, kad  per ilgesnį laiką išleista pinigų suma gali būti gana didelė. Taigi, gana dažnais atvejais kur kas palankiau rinktis kitas depiliacijos priemones, kurios tikrai garantuos ne tik efektyvumą, bet taip pat ir gana nedidelę kainą. Pavyzdžiui, epiliatoriai ar fotoepiliatoriai gali būti iš tiesų palankia pasirinkimo galimybe, kada norima, kad  rezultatai būtų tikrai puikūs, ir depiliaciją būtų galima atlikti tiesiog namuose. Jei yra baiminamasi, kad procedūros metu bus jaučiamas skausmas, tokiu atveju fotoepiliatorius gali kur kas labiau pasiteisinti, tad verta pagalvoti apie jo įsigijimą. Pasidomėkite, kokie jų yra siūlomi įvairiose pardavimo vietose (pvz., https://www.hairfree.lv/ee), pasikonsultuokite su pardavėjais, ir tikrai atrasite geriausias pasirinkimo galimybes.