Kapiliarų šalinimas

kapiliaru salinimasKapiliarais yra vadinamos mažytės kraujagyslės, kurios įprastai matomos ant odos. Jie dažnai sukelia diskomfortą, nes oda nuolatos atrodo paraudusi. Tai yra ypač nemalonu tiems, kuriems kapiliarai yra atsiradę ant veido odos. Kapiliarų šalinimas atliekamas lazerinėmis technologijomis, kurias pasitelkia gydytojai – dermatologai, dirbantys privačiose klinikose. Šią paslaugą geriausia būtų rinktis ten, kur visos su medicina susijusios procedūros teikiamos tik licencijuotose vietose. Tai reiškia, kad norint panaikinti kapiliarus, jums tiesiog reikia kreiptis į privačiose klinikose dirbančius specialistus. Jie yra kompetentingi ir žinantys ką daro. Jokiu būdu neturėtumėte ieškoti jokių alternatyvų, nes jų tiesiog nėra. Paprasčiausiai, tos paslaugos, kurios teikiamos neaiškių asmenų, dažniausiai būna nelegalios, nes tie asmenys neturi medicininių licencijų.

Kapiliarus įprastai gydytojai pašalina labai greitai, tačiau viskas priklauso nuo odos tipo ir kapiliarų kiekio. Jeigu jums kapiliarus reikia pašalinti nuo nedidelio veido odos ploto, tai procedūra bus greitesnė. Verta pažymėti, kad procedūros metu yra naudojami medicininiai lazeriai, todėl gydytojai dažniausiai rekomenduoja prieš procedūrą vengti saulės bei soliariumo. Deginimosi turtėtumėte būtinai vengti, nes neretai gydytojai net neapsiima atlikti tokių procedūrų, jeigu pacientas neklauso nurodymų. Tokios rekomendacijos siūlomos todėl, kad būtų išvengta galimų odos dirginimų. Po procedūros oda ir taip gali parausti, todėl keletą dienų teks tas vietas tepti specialiais kremais ar tepalais, kuriuos išrašys procedūrą atlikęs gydytojas.

Kapiliarų šalinimas dažniausiai atliekamas nuo veido odos, tačiau yra ir kitų matomų kūno vietų, nuo kurių gali būti pašalinamos šios mažytės kraujagyslės. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvieno žmogaus odos tipas yra skirtingas, todėl į procedūrą kiekvienas pacientas gali reaguoti ne vienodai. Pavyzdžiui, vieniems pacientams po procedūros neatsiranda jokių paraudimų, o štai kitiems gali atrodyti, kad oda yra nudegusi – tam bus skiriama odos priežiūra įvairiais kremais. Tiesiog kiekvienas organizmas gali reaguoti skirtingai į šias lazerines spinduliuotes.

Jeigu jus domina kapiliarų šalinimas, tai jokiu būdu neieškokite šios paslaugos per skelbimų portalus, jos ieškoti turite privačiose klinikose.