Kurį sporto statymą atlikti?

Optibet

Statyti ant vieno sporto įvykio ar ant kito? Laimės viena komanda ar kita? Vienu metu atlikti daugybę statymų ar koncentruotis į vieną arba kelis? Tokie ir panašūs klausimai anot „Optibet“ specialistų kyla daugeliui vartotojų, kurie pasirenka sporto lažybas. Kaip bebūtų, neretai neturėdami atsakymų į jiems rūpimus klausimus jie priima neteisingus sprendimus, tačiau dėl to kalti tik patys vartotojai, kadangi kiekvienas sporto lažybose atliekamas statymas turėtų būti labai gerai apgalvotas – ir šiuo atveju nekalbame vien tik apie subjektyvią vartotojo nuomonę. Kalbame apie labai aiškius ir tikslius duomenis, kuriuos galima rasti ir atitinkamai įvertinti prieš kiekvienas būsimas sporto varžybas. Tai reiškia, kad statymai turi būti atlikti jiems pasiruošus. Negalvokite, kad jei ką tik nugirdote, jog vienas ar kitas žmogus turi vertingos informacijos ir žino, kas nugalės, jums reikėtų akimirksniu atlikti tokį statymą. Tai būtų labai netikslinga ir didėtų tikimybė pralaimėti. Negalima vaikytis nuogirdų. Jūs turite būti tikri, kad padarėte viską, jog jūsų priimtas sprendimas būtų kaip įmanoma sėkmingesnis.

Žinoma, taip pat nereikėtų manyti, kad visi jūsų statymai bus sėkmingi. Net jei būsite gerai pasiruošę, visuomet yra tikimybė, kad varžybų eigoje įvyks nenumatyta situacija, kuri nulems jų baigtį. Todėl neturėtumėte nuleisti rankų vien todėl, kad jūs skyrėte labai daug laiko ir pastangų, o jūsų statymas nepasitvirtino. Tai yra sporto lažybų dalis su kuria reikia susitaikyti ir kurią reikia priimti. Svarbu ne tai, kad jūsų statymas šiandien nepasisekė. Svarbiausia, kad ilgajame periode jūsų sėkmingų statymų skaičius ir jų pelningumas būtų didesnis už nepasisekusių statymų skaičių. Tai yra elementaru, tačiau, kaip bebūtų, ne kiekvienas pradedantis sporto lažybų dalyvis nori tai suprasti.

Kita vertus, visiškai natūralu, kad kiekvienas vartotojas pasirenka tai, kas jam atrodo tinkamiausia ir priimtiniausia. Jei jūs statote neskirdami įvykių analizei pakankamai laiko ir pastangų, jūs prisiimate labai didelę riziką, o tai reiškia, kad nereikėtų sielvartauti dėl tokiais atvejais nesėkmingai atliktų statymų. Tuo tarpu, jei jūs į sporto lažybas žvelgiate rimčiau ir žinote, kad statymai negali būti paremti nuogirdomis ar konkrečiais skaičiais nepagrįstais sprendimais, tikėtina, kad jūsų statymų statistika bus kur kas sėkmingesnė.

Tačiau vėlgi, pastarieji pateikti patarimai nėra labai išsamūs, todėl kai kuriems žmonėms gali kilti klausimas, kaip vis dėlto turėtų būti atliekami statymai ir ką reikėtų padaryti, kad statymų sėkmingumas padidėtų. Todėl verta pateikti keletą konkretesnių įžvalgų.

  • Kiekvienas profesionalus sporto lažybų dalyvis patvirtina vieną akivaizdų faktą – jūs neturite statyti ant kiekvienos sporto šakos įvykių. Priešingu atveju galite tikėtis didelės nesėkmės. Supraskite, kad kiekvienoje sporto šakoje vyksta labai daug skirtingų įvykių. Trumpiau tariant, vykstančių varžybų pasirinkimas yra labai didelis. Todėl jums būtina susitelkti ties konkrečia sporto šaka ir joje gilinti savo žinias. Ir tai yra nesibaigiantis procesas, kadangi atsiranda nauji žaidėjai, keičiasi komandų struktūra, treneriai, priimami sprendimai ir kt. Taigi, pasirinkite sporto šaką, įsigilinkite į ją ir statydami rinkitės tik tuos įvykius, kuriems esate labai kruopščiai pasiruošę.
  • Kiekvienas lažybų dalyvis turi išmokti valdyti savo biudžetą. Be to, būtina atskirti savo asmenines ir lažyboms skirtas lėšas. Kai kurie vartotojai daro labai didelę klaidą ir lažybų statymus atlieka nesuformavę labai konkretaus ir atskiro biudžeto. Nereikia nė sakyti, kad tai įprastai sukuria daug papildomų problemų. Lažybų biudžetas negali būti sutapatintas su jūsų pragyvenimui skirtomis lėšomis. Ir visų svarbiausia, kad tai nėra vienintelis svarbus veiksnys. Jūs turite išmokti jį kaip įmanoma efektyviau suvaldyti. Žinoma, reikėtų įvardinti ir vieną elementariausių bei bazinių patarimų, apie kurį dauguma tiesiog pamiršta (arba sąmoningai jį ignoruoja) – niekada ant vieno įvykio nestatykite viso savo turimo biudžeto (nepaisant to, kaip gerai ir nuodugniai būtumėte išanalizavę konkrečią situaciją).
  • Jei į sporto lažybas žvelgiate kaip į pagrindinį savo pragyvenimo šaltinį, tuomet ir elkitės taip lyg eitumėte į darbą. Ką tai reiškia? Jei darbe dirbate nuo aštuonių ryto iki penkių vakaro, panašią strategiją turėtumėte taikyti ir savo atveju. Darbo dienomis jūs turėtumėte dirbti (leidžiant sau trumpas pertraukėles), o savaitgaliais – ilsėtis. Be abejo, tai bazinis patarimas – dienas, kuriomis dirbsite, o kuriomis ilsėsitės, galite pasirinkti atsižvelgdami į savo konkrečią situaciją ir poreikius, tačiau svarbiausia, kad dalį laiko dirbtumėte, o dalį laiko leistumėte sau pailsėti.
  • Jei šiandien esate blogos nuotaikos ar sužinojote žinią, kuri jus labai nuliūdino ir neigiamai paveikė jūsų nuotaiką, leiskite sau kuriam laikui nuo statymų atsiriboti. Žinoma, domėtis ir analizuoti galite, tačiau jei nesijaučiate gerai – nestatykite. Nuotaika turi didelės įtakos mūsų pasirinkimams (ir ne tik sporto lažybose, tačiau ir gyvenimiškose situacijose). Jei vengsite svarbių sprendimų priėmimo esant prastos nuotaikos, sumažinsite nesėkmingų statymų riziką.
  • Statymus galite atlikti internetu (pvz., „Optibet“ internetiniame tinklalapyje). Tai yra kur kas patogesnis ir prieinamesnis sprendimas. Šiandien gyvename moderniųjų technologijų amžiuje, o laikas daugeliui žmonių yra labai svarbus, todėl jei ir jūs norite tinkamai optimizuoti savo laiką, kaip įmanoma daugiau jo sutaupant, rinkitės efektyvesnius sprendimus. Tokiu atveju jums tereikia užsiregistruoti pasirinktos lažybų bendrovės internetiniame tinklalapyje ir pasiruošus vienam ar kitam statymui – jį atlikti nuotoliniu būdu. O visų svarbiausia, kad tokiu atveju jūsų fizinė vieta bus visiškai nesvarbi – tereikės turėti kompiuterį, planšetę arba išmanųjį telefoną, kartu su interneto ryšiu. Todėl jei neatsiribosite nuo technologinės pažangos, gerokai palengvinsite visą statymų procesą.